یادواره‌ «سازهای خاکی» در تالار وحدت برگزار می‌شود

پایگاه خبری آوازنیوز: هم‌زمان با گرامی‌داشت هفته بسیج یادواره «سازهای خاکی» روز جمعه پنجم آذرماه با حضور تعدادی از مدیران عرصه های فرهنگ و هنر در تالار وحدت برگزار می‌شود.

به گزارش آوازنیوز و به نقل از موسیقی ما، در این برنامه که طی سال‌های گذشته نیز در قالب‌های مختلف پیش روی مخاطبان قرار گرفت، تعدادی از نوازندگان ارکستر سمفونیک تهران در دوران دفاع مقدس تجلیل و برنامه‌هایی را اجرا می‌کنند. این در حالی است که بر اساس اعلام دست‌اندرکاران برنامه محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این برنامه حضور پیدا خواهد کرد.

در دوره‌های گذشته یادواره «سازهای خاکی» از محمد گلریز، رشید وطن دوست، مهرداد کاظمی و هنرمندان دیگری چون احمد عزیز، جهانگیر زمانی، شاهرخ شیردوست، بهروز اسلامی، هوشنگ گنج بر، محمدرضا جعفری بهنام،، کیومرث میردادیان، زنده یاد امیر بهشتی، منوچهر پناهی نژاد، سیامک میردادیان، حسن زهری، رضا صنعتی نژاد، محمد علی لقا، مسعود عالمی، غلامعلی صابری، محمدرضا صفی، بابک میردادیان، علی اکبر فیض، علیرضا حیدری و محمدرضا داورپناه و تعدای دیگر مورد تجلیل قرار گرفته بودند.

اجرای چند برنامه نوستالژیک موسیقی از دوران دفاع مقدس توسط نوازندگان پیشکسوت ارکستر سمفونیک تهران از بخش‌های جالب توجه این برنامه‌ها بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.