انریکه از دنیای موسیقی خداحافظی می‌‌کند

با انتشار یک آلبوم

پایگاه خبری آوازنیوز: ستاره اسپانیایی دنیای موسیقی اعلام کرد که آلبوم جدیدش را در ۱۷ سپتامبر منتشر می‌کند؛ اما احتمالا این آخرین آلبوم او خواهد بود.

به گزارش آوازنیوز؛ این خواننده ۴۶ ساله اسپانیایی فاش کرد که آلبوم آینده او با عنوان فینال، ممکن است آخرین آلبوم حرفه‌ای او باشد. ایگلسیاس این خبر را در جریان پرسش و پاسخ با ریکی مارتین و سباستین یاترا، در حین تبلیغ تور خود به اشتراک گذاشت.

او در ویدئویی که در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته است اظهار داشت: «این موضوعی است که در چند سال گذشته به آن فکر کرده‌ام. در جایی از زندگی‌ام قرار دارم که فکر می‌کنم زمان مناسبی برای خداحافظی است، موضوعی که از سال ۲۰۱۵ به این موضوع فکر می‌کنم.»‌

به نقل از فرامدیا، ایگلسیاس افزود: «هرگز موسیقی را متوقف نمی‌کنم. من هرگز از نوشتن آهنگ دست نمی‌کشم؛ چون عاشق این کار هستم. من این کار را به شیوه دیگری انجام خواهم داد. به این معنی که لزوماً نباید به عنوان یک آلبوم باشد. بنابراین این پروژه برای من مهم است.»

علاوه بر این ، ایگلسیاس در کنار این پست نوشت: «آلبوم نهایی. مدت زیادی است که می گذرد … آلبوم نهایی من ۱۷ سپتامبر منتشر می شود.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.