«مهراد جم» به ایران بازگشت

با انتشار پستی در اینستاگرام

پایگاه خبری آوازنیوز: محسن سعیدی‌کیا خواننده پاپ (معروف به مهراد جم)، با انتشار پستی در صفحه مجازی خود از بازگشتش به ایران خبر داد.

به گزارش آوازنیوز و به نقل از موج، مهراد جم خواننده پاپ پر حاشیه ساعاتی پیش با انتشار پستی در صفحه مجازی خود از بازگشتش به ایران خبر داد.

این خواننده آبان ماه سال گذشته به ترکیه مهاجرت کرد و تنظیم کننده آهنگ وی، مسعود جهانی که پیشتر خودش را یکی از عوامل سهیم در ورود مهراد جم به دنیای موسیقی می‌دانست، در پی مهاجرت او به ترکیه و عدم تعهد به قرارداد کاری و دریافت دستمزد، در صفحه اینستاگرامش نوشت: «دو ماه پیش از زندگیم حذف شدی. الان ثابت کردی که درست حذف شدی. برات روزای خوبی رو نمی‌بینم. شما قوانین کشورمونو شکوندی. دل ما رو شکوندی. قلب هوادارامونو شکوندی. دین و دنیاتو با هم فروختی. تموم پل‌ها رو خراب کردی. من فردی به این اسم در زندگیم نخواهد بود.»
گفتنی است؛ مهراد جم پس از مهاجرت به ترکیه جذب مافیای سایت های شرط بندی شد.

مهراد جم که مهاجرت سال گذشته‌اش به ترکیه حاشیه بسیاری به همراه داشت، با انتشار پستی اینستاگرامی، از بازگشت به ایران خبر داد.
او با انتشار عکسی از خود در هواپیما نوشت:
«ارادت
تو این مدت خیلی سختی کشیدم …
برگشتم به عشق وطن
به عشق شما
پشت ما خدا بودِ همیشه …
شکر خدا»

مهاجرت سال گذشته مهراد جم به ترکیه حواشی فراوانی به همراه داشت و واکنش آهنگساز و تهیه‌کننده این خواننده را برانگیخت. اما هادی حسینی که تهیه‌کننده آثار او در ایران بود، از همان ابتدا از مهراد خواست که اشتباه خود را قبول کند و به ایران برگردد. حال باید دید در صورت بازگشت این خواننده موسیقی پاپ، او مجددا می‌تواند در بازار موسیقی ایران به فعالیت بپردازد یا خیر.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.