عبدالحسین مختاباد،‌ ملیحه سعیدی و پویا سرایی داور شدند

چهارمین جشنواره ملی شمس و مولانا

پایگاه خبری آوازنیوز: هم‌زمان با انتشار پوستر چهارمین جشنواره ملی شمس و مولانا، اعضای هیات داوران بخش موسیقی این رویداد فرهنگی هنری معرفی شدند.

بر اساس برنامه ریزی های انجام گرفته، عبدالحسین مختاباد خواننده موسیقی ایرانی، ملیحه سعیدی نوازنده پیشکسوت قانون و پویا سرایی مدرس و نوازنده سنتور داوری بخش موسیقی جشنواره را به عهده دارند.

چهارمین جشنواره ملی شمس و مولانا با هدف پاسداشت مفاخر عرفانی و فرهنگی ایران شمس الدین محمد بن علی بن ملک داد تبریزی و مولانا جلاالدین محمد مولوی در شهرستان خوی که آرامگاه شمس تبریزی در آن قرار دارد برگزار می شود. این جشنواره امسال در ۲ بخش موسیقی سنتی و ایرانی و نقاشی و طراحی در ۲ بازه زمانی مرداد و آبان در دهه‌ ولایت و امامت و هفته وحدت برگزار خواهد شد.

جشنواره ملی شمس و مولانا همه ساله توسط تولیت شمس تبریزی و شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی با همکاری فرمانداری خوی و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی برگزاری می شود.

یادآوری می شود بخش حضوری این جشنواره به شرطی در خوی برگزار خواهد شد که ستاد ملی مبارزه با کرونا اجازه برگزاری آن را صادر کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.