«رامین بهنا» دو پادکست تولید می‌کند

با موضوع شناخت موسیقی و موسیقی تلفیقی

پایگاه خبری آوازنیوز: «رامین بهنا» از آهنگسازان و نوازندگان فعال حوزه موسیقی به زودی دو پادکست متفاوت را با موضوع شناخت موسیقی و موسیقی تلفیقی منتشر می‌کند.

به گزارش آوازنیوز و به نقل از موسیقی ما، «رامین بهنا» (آهنگساز و سرپرست گروه موسیقی بهنا) در این باره گفت: «هم‌اکنون در تدارک و برنامه‌ریزی برای آماده ساختن دو پادکست هستم که به زودی منتشر می‌شود.»

این آهنگساز بیان کرد: «یکی از این پادکست‌ها درباره موسیقی تلفیقی است که از سوی «زنگ ریکورد» منتشر می‌شود و در آن به معرفی این نوع موسیقی می‌پردازیم و درباره پرسش‌هایی از قبیل اینکه چه نوع موسیقی را تلفیقی می‌گوییم، این نوع موسیقی چه ژانرهایی دارد، ویژگی‌های موسیقی تلفیقی در جهان و ایران چیست، صحبت می‌کنم که نمونه‌های هر کدام از آنها هم برای شناخت بهتر مخاطب درون پادکست قرار داده می‌شود. پادکست بعدی درباره شناخت موسیقی است و دوست دارم تمامی مخاطبان با سبک‌های مختلف موسیقی آشنا شوند و همه بتوانند بهتر این هنر را بشناسند.»

این هنرمند در پایان گفت: «همچنین در این پادکست تمامی موسیقی‌ها را در دوره‌های مختلف معرفی می‌کنم. این دو پادکست برای همه مناسب است و از مخاطب عام تا خاص می‌توانند از آن استفاده کنند.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.