«علی ثابت‌نیا» از مدیرعاملی انجمن موسیقی استعفا کرد

به دلیلِ حذف انجمن‌های موسیقی استان‌ها و تاسیس موسسات فرهنگی هنری

پایگاه خبری آوازنیوز: «علی ثابت‌نیا» مدیر عامل انجمن موسیقی ایران از سمت خود استعفا کرد. به نظر می‌رسد این استعفا به دلیلِ حذف انجمن‌های موسیقی استان‌ها و تاسیس موسسات فرهنگی هنری به جای این نهاد باشد.

به گزارش آوازنیوز و به نقل از موسیقی ما، این در حالی اتس که این استعفا هنوز توسط هیات امنای انجمن پذیرفته نشده است و بنابراین تا زمان برگزاری تازه‌ترین جلسه اعضای هیات امنا انجمن موسیقی ایران، «علی ثابت‌نیا» هم‌چنان مدیرعامل انجمن موسیقی ایران است.
او فروردین ماه سالِ ۹۷ به عنوان مدیرعامل انجمن موسیقی انتخاب شد. «علی ثابت نیا» متولد ۱۳۵۴ و دانش آموخته رشته تاریخ است که پیش از این مدیرعامل موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی و معاون هنری بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام بوده است.

وی علاوه بر آشنایی با ردیف دستگاهی و موسیقی مقامی شرق خراسان، ایده پردازی و مدیریت تولید موزه شنیداری آواهای آیینی، آلبوم های شمسه رضوان، زائر خراسانی، فانوس لالایی، مجموعه آثار مستند و پویانمایی، انتشار کتب نفیس هنری، همچنین دبیری جشنواره های ملی تذهیب و نگارگری، تصویرگری نیایش، پژوهش در هنرهای ایرانی اسلامی، عکس خانه دوست، تئاتر کودک و نوجوان آهوانه و سرود آوای رضوان را در کارنامه فعالیت های خود دارد.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.