«بادبان شکسته» گروه «خاموش» منتشر شد/ خوانندگی حسین علیشاپور

به آهنگسازی حسین قاسم‌پور؛

پایگاه خبری آوازنیوز: آلبوم «بادبان شکسته» به آهنگسازی حسین قاسم‌پور و خوانندگی حسین علیشاپور با اجرای گروه موسیقی «خاموش» در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

به گزارش آوازنیوز و به نقل از مهر، «بادبان شکسته» عنوان یکی از تازه‌ترین آثار موسیقایی منتشر شده در بازار موسیقی است که به تازگی با هنرمندی حسین قاسم پور، خوانندگی حسین علیشاپور و همراهی گروه موسیقی «خاموش» منتشر شد.

بامداد فتوحی نوازنده تمبک، محمد مظهری نوازنده کمانچه، آرش سعیدیان نوازنده عود، آرمین جوانبخت نوازنده سنتور، هامان منصوری نوازنده تار و سه تار، زکریا یوسفی نوازنده دف، آرمین کارباف صدابردار، رضا فرهادی میکس و مسترینگ، آرمین جوانبخت و حسین قاسم پور ناظران ضبط گروه اجرایی آلبوم را تشکیل می‌دهند.

«پیش درآمد»، «سه تار و آواز» با شعر حافظ، «چهار مضراب»، «عود و آواز» با شعر عبیدزاکانی، «بادبان شکسته»، «تک نوازی کمانچه به همراه چند تصنیف با اشعار محمدرضا شفیعی کدکنی و امید جوانبخت عنوان آثاری هستند که در این آلبوم منتشر شده‌اند.

حسین علیشاپور از جمله خوانندگان مطرح موسیقی ایرانی است که طی سال‌های گذشته علاوه بر حضور در چندین پروژه موسیقایی و کنسرت از محضر استادانی چون صدیق تعریف، محسن کرامتی، رضوی سروستانی، منوچهر همایون پور و دکتر حسین عمومی بهره مند شده است همکاری با هنرمندانی چون کیهان کلهر، مسعود شعاری، محسن نفر، بهزاد عبدی و سیامک جهانگیری از جمله فعالیت‌های علیشاپور در عرصه موسیقی است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.