یک میلیاردر آمریکایی اقامتگاه نورلند رنچِ «مایکل جکسون» را خرید

به مبلغ 22 میلیون دلار

پایگاه خبری آوازنیوز: یک میلیاردر آمریکایی اقامتگاه هزار هکتاری «نورلند رنچ» متعلق به «مایکل جکسون» – ستاره‌ی موسیقی پاپ- را خریداری کرد.

به گزارش آوازنیوز و به نقل از موسیقی ما، «ران بورکل» -تاجر اهل ایالت مونتانا- این ملک معروف را که در منطقه سانتا باربارا در ایالت کالیفرنیا واقع شده است به قیمت ۲۲ میلیون دلار خریداری کرده است. اقامتگاه «نورلند» در سال ۲۰۱۶ به قیمت ۱۰۰ میلیون دلار به فروش گذاشته شده بود. بهای این ملک سال بعد به دنبال عدم فروش آن به ۶۷ میلیون دلار کاهش یافت.

فروشگاه‌های زنجیره‌ای و صنعت موسیقی از جمله حوزه های سرمایه گذاری ران بورکل است. سخنگوی این میلیاردر آمریکایی گفت که او به خرید «نورلند» به عنوان فرصتی برای حفظ سرمایه‌اش در بخش املاک و مستغلات نگاه می‌کند.

«ران بورکل» پیش از مرگ مایکل جکسون در سال ۲۰۰۹ میلادی مشاور امور تجاری «سلطان پاپ» بود. مایکل جکسون سکونتگاه “نورلند” را در دهه ۱۹۸۰ میلادی به قیمت ۱۹ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار خریداری کرد.

ملک «نورلند» یک اقامتگاه مرکزی شش خوابه و سه سکونتگاه ویژه مهمانان دارد. سالن سینمای ۵۰ نفره، یک زمین تنیس و تجهیزات شهربازی از دیگر امکانات آن است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.