مهلت ثبت نام بخش رقابتی تمام شد/ آغاز بررسی ۱۴۷ آلبوم

موسیقی فجر ۳۶ در آینه مهر؛

پایگاه خبری آوازنیوز: مهلت ثبت نام در بخش رقابتی سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر در حالی به پایان رسید که آثار ارسال توسط هیات انتخاب آثار و گروه مورد ارزیابی قرار می گیرند.

به گزارش آوازنیوز و به نقل از روابط عمومی سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر، با پایان مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار به بخش رقابتی سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر در ۱۵ آذر، ۱۴۷ آلبوم از طریق فراخوان در این دوره جشنواره ثبت‌نام کردند که هیات انتخاب آثار این دوره از جشنواره، از میان آلبوم های متقاضی، منتخبان هر بخش از فراخوان را برای جشنواره انتخاب می کند.

فراخوان بخش رقابتی سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر پیش از این و از ۴ آبان در بخش های موسیقی (دستگاهی، کلاسیک، پاپ، نواحی، تلفیقی، معاصر و ارکسترال ایران) و در ۲ حوزه ‌ی باکلام و بی کلام و همچنین ناشر برگزیده منتشر شده بود.

فراخوان بخش رقابتی جشنواره بر اساس آیین نامه جشنواره با هدف معرفی و تقدیر از آثار برگزیده اهالی موسیقی ایران، اعتلای هنر موسیقی و ارتقاء سلیقه شنیداری مخاطبان، صیانت از هویت ملی مبتنی بر آموزه های دینی و ایرانی، تقویت و حمایت از هنر خلاق و همچنین شناسایی، تبیین چهارچوب ها و استانداردهای کیفی گونه های مختلف موسیقی تهیه و تنظیم شده است.

سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر از تاریخ ۲۸ بهمن تا ۳ اسفند سال جاری به دبیری حسن ریاحی در تهران برگزار می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.