«ماکان بند» ویدیوی کنسرت با فاصله اجتماعی را منتشر می‌کند

ویدیوی کنسرت با فاصله اجتماعی «ماکان بند» به نام «یه لحظه نگام کن» را با رعایت فاصله اجتماعی اجرا و ویدیوی آن را به صورت اختصاصی از سایت «موسیقی ما» منتشر کنند.

پایگاه خبری آواز نیوز: ویدیوی کنسرت با فاصله اجتماعی «ماکان بند» به زودی منتشر می‌شود. اعضای این گروه قرار است در روزهایی که به توصیه متخصصان نیاز است تا حد امکان همه در خانه‌ها حضور داشته باشند آهنگ «یه لحظه نگام کن» را با رعایت فاصله اجتماعی اجرا و ویدیوی آن را به صورت اختصاصی از سایت «موسیقی ما» منتشر کنند. این آهنگ یکی از محبوب‌ترین آثار ماکان بند است که در جریان پنجمین جشن سالانه «موسیقی ما» به عنوان بهترین آهنگ سال ۹۷ از دیدگاه مخاطبان انتخاب شده بود. این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که اعضای ماکان بند این روزها قصد انتشار آهنگ جدید ندارند اما روند تولید آثار جدیدشان متوقف نشده است.

از سوی دیگر قرار بود که تیتراژ پایانی سریال نوروزی شبکه دوم سیما با یکی از آهنگ‌های جدید ماکان بند روی آنتن برود ولی این اتفاق رخ نداد. این موضوع با وجود اعلام قبلی از سوی اعضای ماکان بند و اعلام در رسانه‌ها، برای طرفداران این گروه سوال‌برانگیز شده بود. پیگیری‌های خبرنگار «موسیقی ما» از دلیل پخش نشدن آهنگ ماکان بند در تیتراژ پایانی سریال «کامیون» به کارگردانی «مسعود اطیابی» حکایت از آن دارد که حاشیه خاصی پیش نیامده است. چرا که عوامل سریال، آهنگ ارائه شده از سوی ماکان بند را مناسب پروژه خود نمی‌دانند و درخواست خود مبنی بر تغییر آهنگ را مطرح می‌کنند. اما به دلیل زمان کم و عدم فعالیت شوراهای دفتر موسیقی وزارت ارشاد برای صدور مجوز، امکان ارائه آهنگ جدید از سوی ماکان بند میسر نمی‌شود.

منبع:موسیقی ما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.